Září 2013

Angee #001 | Praha - Prosek 22.9,

25. září 2013 v 21:15 | Haňa. |  Fotky z koncertu
Ahoj, mám tu pro Vás fotku z koncertu v Praze-Proseku. Mě se moc líbí a vám? Za 6 komentářů další :P Bylo to tam luxusní :3 Papa, H.

Prodávám.

22. září 2013 v 8:04 | teesie. |  Ostatní
Ahoj, vím, že jsem dlouho nepřidávala, ale snad to teď napravím. Mám hodně věcí 5Angels, především podpisy, vyvolané fotky apod., a tak mě napadlo, že bych něco málo prodala, přece jenom, nepotřebuju mít toho tolik. Takže abych to nezdržovala, protože článek sám o sobě bude dlouhý dost, tak jdeme na to! :) (Všechno je focené webkou, proto to má vše špatnou kvalitu :).)
Začla bych podpisema.
-Podpisy Vendy, jak vidíte, na fotce jsou čtyři, ale prodávám jen tři :). Jsou to opravdu pravé podpisy Vendy, z koncertu 1.12.2012, který byl v Brně, a opravdu můžu potvrdit, že jsem tam byla, a podpisy jsou opravdu pravé.
-Podpisy Terky. Jsou to opravdu pravé podpisy Terky, z koncertu 1.12.2012, který byl v Brně, a opravdu můžu potvrdit, že jsem tam byla, a podpisy jsou opravdu pravé.

Soutěž # 007

21. září 2013 v 21:26 | Haňa. |  Club
Ahoj. Mám tady soutěž pro FANCLUBÁKY. Beru 8 lidí, první 3 dostanou 8 bodů, ostatní 5 :-)
Kdy byly holky na óčku?

Haňa.

Rozhovor s Kačou.

20. září 2013 v 21:30 | Haňa. |  Club
Ahoj.
Dnes jsem nevěděla co přidat, tak jsem poprosila kamarádku Kaču jestli by semnou neudělala rozhovor :-) A udělala. Tak tady ho máte a Kačce za to přičítám 15 bodů ve fanclubu :-) Kdo by chtěl taky udělat rozhovor, hlaste se v komentářích :-)

Pa, Haňa.

Outfit neboli "Obleč se jako Angee"

16. září 2013 v 22:04 | Haňa. |  Angelinka♥
Ahoj. Dnes tady je outfit - neboli obleč se jako Angee. Vybrala jsem fotku z kolekce Léto - 2012.
Mikina - Lindex 299,-
Kraťasy - votocvohoz.cz 85,-
Boty - nezjištěno
Doplňky - naušnice - forladies.cz 53,-

Údaje nejsou přesné, ty červené kraťasy jsou obyčejné, dají se koupit kdekoliv, votocvohoz.cz je příklad, a ta mikina v Lindexu není přesná, nemátam ty barvy takové, má to tam jakokdyby takové "staré", nebo jak to říct. Nemá ty barvy takové vyřvané. Mikinu mám ale doma a je úžasná :)

Haňa

Logo | Ikonka blogu

15. září 2013 v 8:17 | Haňa. |  Grafika
Ahoj.
Včera jsem vyrobila logo blogu. Mě se celkem líbí, ale není to nic extra. Kdyžtak si ho zvěčte. Může to být i jako reklama, kdyby si nás někdo chtěl dát do menu, například do favourite sites :D Ne, prostě je to takové LogoIkonaReklama :DD Snad se vám líbí. Haňa

pořád dokola- SOUTĚŽ?

12. září 2013 v 16:10 | teesie. |  Ostatní
ahoj, ano, po dlouhé době se i já ozývám. důvod, proč vlastně ani já nepřidávám je ten, že, jak už všichni víme, je druhý týden školy, a my jsme začli psát písemky, jako opakování z předešlé třídy atd., všichni známe.., a já se na to prostě musím naučit. no, ale teď bych přešla k článku, který bude opět na téma článku, který byl o soutěži, a opravdu jsem neviděla, že by byl nějaký extra velký zájem, takže ani nevím, jestli má vůbec cenu pořizovat nějaké ceny, když je to takhle? Víte co, dám nějakou soutěž na fórku, pokud budete chtít, můžete tam přijít, přesný čas dám později vědět, nejspíš to bude o víkendu, chtěla bych, aby se vás zúčastnilo nejméně 6, aby vůbec mělo cenu o co hrát atd., že? no, to vyřešíme potom, teď už opravdu k dnešnímu článku.

DŮLEŽITÉ, PROSÍM, PŘEČTI TE SI TUTO ČÁST ČLÁNKU!

je to teda týkající se něco jiného, než je soutěž, a to, že já pojedu zítra do Brna, a budu si tam nechávat vyvolávat různé fotky. chci se vás zeptat, byl by někdo, kdo by chtěl nějaké fotky vyvolat? samozdřejmě, potom byste mi to museli zaplatit atd., ale to bychom se domluvili ( ovšem, bylo by to levnější).., takže POKUD MÁTE ZÁJEM, napište mi sem pod tento článek do komentářů, jestli máte zájem+ dyštak mi pošlete fotky na email tessxxxmakeup@gmail.com, které chcete vyvolat a napište do emailu i svoji přezdívku, pod kterou ste se podepsali, tady v komentářích. JAK BY TO MĚLO VYPADAT? podívejte se do celého článku :).

Proč nepřidávám? - Důvod

8. září 2013 v 11:36 | Haňa. |  Ostatní
Ahoj.
Ještě žiiju! Ano, jsem to já, Haňa která asi 2 tejdny nepřidala. Mrzí mě to, ale blog není povinnost.
DŮVOD:
S mýma kamarádkama jsem si založila skupinu jménem Duhová Trojka. Měla jsem celkem dost aktivit, jako je třeba tréninky, focení nové "kolekce", nebo v blízké době mám hodně akcí-např. byl Krmáš, Den záchranných složek atd. Doufám že Vám to moc nevadí a budu se vám věnovat co nejvíc to pude:)

Papa, Haňa.

Soutěž.. :3 Kdo se zúčastní?

4. září 2013 v 18:18 | teesie. |  Angelinka♥
ZAČÁTEK NENÍ MOC ZAJÍMAVEJ, TAKŽE POKUD SE VÁM TO NECHCE ČÍST, TAK SI PŘEČTITE DRUHOU ČÁST TOHOTO ČLÁNKU.

Ahoj, vím, že jsem dlouho, teda od doby, kdy byl přednastavenej můj poslední článek, a to ještě o prázdninách, nepřidala nic, ale já to teď vůbec nezvládám. Hned už zítra píšeme první písemku, takže nastal čas pro učení :/. V pondělí píšeme další, ze zeměpisu, ale to už umím, a v pátek ( příští) z přírodopisu, celej sešit, takže to se musím ještě naučit, a tam vám řeknu, nic si nepamatuju.. :D, super, ne?! :D . No, k tomuto článku.
Řekla jsem si, že bych mohla pro vás udělat takovou soutěž, jde o 'větší' soutěž. Ale v tomto článku ještě nic neprozradím. Jde o to, že byste v té soutěže měli kreslit. Fotku bych vám každýmu zadala, a taky každýmu jinou, aby nebyli všechny obrázky stejný, ale vím, že v poslední době se do těchto soutěží hlasí málo kdo, takže nevím, jestli to má vůbec cenu, takovoudle soutěž dělat. Prozradím, že by nejspíš šlo o věci poslané poštou, doufám :). No, ale to záleží na vás, jestli takovoudle soutěž chce-jinou než tuto neplánuji. Takže pokud máte zájem,
NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ, ŽE SE ZÚČASTNÍTE
- a to je vše, co jsem v tomto článku chtěla napsat. Mějte se krásně, užijte si první týden školy ( už jen dva dny do víkendu, to je dobrý, ne?! :DD) .