Prodávám.

22. září 2013 v 8:04 | teesie. |  Ostatní
Ahoj, vím, že jsem dlouho nepřidávala, ale snad to teď napravím. Mám hodně věcí 5Angels, především podpisy, vyvolané fotky apod., a tak mě napadlo, že bych něco málo prodala, přece jenom, nepotřebuju mít toho tolik. Takže abych to nezdržovala, protože článek sám o sobě bude dlouhý dost, tak jdeme na to! :) (Všechno je focené webkou, proto to má vše špatnou kvalitu :).)
Začla bych podpisema.
-Podpisy Vendy, jak vidíte, na fotce jsou čtyři, ale prodávám jen tři :). Jsou to opravdu pravé podpisy Vendy, z koncertu 1.12.2012, který byl v Brně, a opravdu můžu potvrdit, že jsem tam byla, a podpisy jsou opravdu pravé.
-Podpisy Terky. Jsou to opravdu pravé podpisy Terky, z koncertu 1.12.2012, který byl v Brně, a opravdu můžu potvrdit, že jsem tam byla, a podpisy jsou opravdu pravé.
-Podpisy Nikči. Jsou to opravdu pravé podpisy Nikči, z koncertu 1.12.2012, který byl v Brně, a opravdu můžu potvrdit, že jsem tam byla, a podpisy jsou opravdu pravé.
-Podpisy Angee. Jsou to opravdu pravé podpisy Angee, z koncertu 1.12.2012, který byl v Brně, a opravdu můžu potvrdit, že jsem tam byla, a podpisy jsou opravdu pravé.
-Podpis Míši, poslední, který mám. Je opravdu Míši, je pravý, je z koncertu, který byl v Brně- 1.12.2012.
-Vyvolaná fotka Míši, která je bez podpisu, bez jakéhokoliv poškození, je to opravdu vyvolaná fotka.
-Vyvolané fotky ostatních holek. Vím, že to má opravdu příšernou kvalitu, ale je to bohužel, jak už jsem psala, focené webkamerou.Každopádně, fotky tam jsou- Angee,Terky,Nikči,Vendy. Verči bohužel ještě nemám.
Všechny ceny- na cenách se domluvíme v komentáře. Do komentářů pište o co máte zájem+ kolik byste za to dali korun, počítejte s tím, že vždy + 10 korun poštovného ( nevím, ale neposílají se už dopisi se známkami třináctikorunovými? ).
To je vše. Pokud něco přibyde, napíšu vám to v tomto článku :).
Dotazy atd. pište na email tessxxxmakeup@gmail.com :).
teesie.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monísek Monísek | Web | 23. září 2013 v 19:03 | Reagovat

taky mám dost věcí!:D:(

2 angess-all angess-all | 25. září 2013 v 7:12 | Reagovat

Promiň, sama toho mám hodně a bylo by mi to k ničemu:/:D
Prosím oplať :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama