Prosinec 2014

Vyřazovačka #1

17. prosince 2014 v 14:33 | johankaa |  5Angels
Ahoj :)
Napadlo mě, že bychom tady na blogu mohli mít vyřazovačku :) Co vy na to? Vycházela by jednou za týden nebo 2, záleží na vaší aktivitě :) Vždy bude za 5 komentářů, a pokud to bude nerozhodně, samozřejmě víc :)
Tak hlasujte:)
johankaa

Nový design

16. prosince 2014 v 10:59 | johankaa |  Grafika
Ahoj :D
Asi jste si všimli že jsem udělala nový design a menu :3 teda popisky v menu :D
Jak se vám líbí? mě celkem jo :D Předem upozorňuji, že černý text na designu není určen ke čtení, tak si prosím nevyklouběte krk. :D Aby to nebyl tak "suchý" článek, tak vám tady dávám 3 staré méně známé fotky ve třech úpravách (avatary).Tak jak se vám líbí a který nejvíc?
mi asi ty první.

tak ahoj :3

Christmas Will Find You

11. prosince 2014 v 19:50 | johankaa
Ahoj všichni ♥
V prvé řadě bych chtěla poděkovat Barush za okomentování a nabídku. Zrovna jsem se pustila do vánočního designu, takže s designem na Vánoce pomoc nepotřebuju, ale do vánoční ikonky se mi popravdě moc nechce :D Kdyžtak si napíšeme.

A teď už k článku. Viděli už jste klip Christmas Will Find You? Pokud ne tak TADY
Já jo. Líbí se mi. Jen se mi nelíbí jedno - chování managmentů. Pozvou si fanoušky na "natáčení" klipu a pak to do toho klipu vlastně nedají. rly?
Představte si že jedete na natáčení klipu své oblíbené skupiny. Jedete tam 4 hodiny. cca. 8 hodin ztrávíte na natáčení klipu a zase zpět domů. 3 hodiny vám pouští spongeboba, 3 natáčíte a 2 máte na autogramiádu. To znamená, že 8 hodin máte na cestu tam a zpět. 8 hodin jste na natáčení a z toho 5 si užíváte. Pokud vyjedete v 7 hodin, doma jste ve 23 hodin. Pokud vyjedete v 6, doma jste v 22 hodin. A podobně.

Představa je celkem dobrá, protože si člověk řekne, hurá, budu v klipu mé oblíbené skupiny. Sice s tím ztrávil 16 hodin, ale být v klipu někoho slavného - to je prostě boží. Ale nastanou horší časy : čeká na klip asi 2 týdny a v den kdy má vyjít, pořád "refreshuje" youtube. Samozřejmě nečte popisek. Po shlédnutí zjistí, že v klipu není. A nejsou tam ani jeho kamarádi.

Tak to by mně opravdu zajímalo, jak by jste v tuto chvíli udělali - řekli a podobně. Napište to do komentáře prosím:O

A ať si to zpříjemníme, mám tady 2 momentky. 1 Nikki a jednu Angee. No ale snad vám nepříjdou hezké? Mě se moc líbíí:-)
Tak nezapomeňte odpovědět na otázku, johankaa

Že by? :-D

6. prosince 2014 v 16:13 | johankaa |  Fotky z koncertu
Ahoj :)
Jen tak přemýšlím, že bych se tu vrátila.. Vrátili byste se taky? :D
Na opětovný rozjezd tady mám fotku BEZ ZDROJE z Proseku :3
Líbí se vám! :O:3 Mě strašně moc! :o
Ahojj